Monika NowaczykJestem absolwentką kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Łódzkim, studia te ukończyłam w 1998 roku.

Moje życie zawodowe związane jest z nowymi technologiami informatycznymi, jestem specjalistą systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (Microsoft Dynamics AX 2012), jednego z największych systemów ERP na świecie, wdrażam ten system od 19 lat w Polsce i Europie.

 

Zdobyte na studiach umiejętności analityczne  i informatyczne pomagają mi w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych u moich Klientów, wszechstronne wykształcenie ekonomiczne dało mi bazę do pogłębiania w kolejnych latach wiedzy w zakresie rachunkowości i finansów przedsiębiorstwa.

 

Jestem współwłaścicielem firmy AXACOM, w tym roku firma obchodziła jubileusz 15-lecia i została laureatem I edycji Rankingu Forum Firm Rodzinnych miesięcznika Forbes.

AXACOM to dzisiaj  jeden z najlepszych zespołów w Polsce wdrażających  Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (Microsoft Dynamics AX 2012).

Bardzo chętnie w swoim zespole widziałabym absolwentów kierunku Informatyka i Ekonometria.

 

Gdybym dzisiaj miała podejmować jeszcze raz decyzję, jakie studia wybrać, bez wahania rozpoczęłabym studia na kierunku Informatyka i Ekonometria.

 

 

Monika Nowaczyk

Dyrektor ds. wdrożeń

Współwłaściciel AXACOM Sp.  z o.o.

Adres

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 3/5
90-255 Łódź

Dane kontaktowe

Email: ekad@uni.lodz.pl
Telefon: (0 42)635 40 00
Fax: +1 (0 42)665 57 71, (0 42)635 40 43,